LeMade.lv  ONLINE  shop

Šeit Jūs varat iegādāties brīnišķīgus un oriģinālus mākslas rokdarbus! 

 Tieši no ražotāja - tāpēc tikai labākie piedāvājumi un īzdevīgākas cenas!

Online veikals vēl izstrādes stadijā un visi darbi vēl nav izlikti pārdošanai. 

Bet jau ir ar ko Jūs iepriecināt!

Dāvanu Karte
Vislabākā Dāvanu Karte no LeMade.lv! • skaistā, stilīgā un praktiskā dāvana • der jebkuram vecumam • atbilst jebkādam dāvināšanas iemeslam • summu jūs izvēlējaties paši • derīguma termiņš 6 mēneši   Dod ... (Read More)
From 0,00 €
Keramikas paliktnīši ar Latvju Zīmēm
Keramikas paliktnīši - brīnišķīgs un noderīgs dekors! Var kalpot kā svečturis, mazo ziepju trauciņš, konusa vīraku tūrētājs, rutu glabāšanai, galda servēšanai (maziem našķiem) u.c. Veidoti no neglazēta balta mala ar iespiestiem ... (Read More)
3,00 €
Keramikas trauciņi
Mazo trauciņu nevar būt par daudz, jo visa mūsu dzīve sastāv no sīkumiem (tik patīkamajiem un vajadzīgiem :). LeMade.lv trauciņi palīdzēs jums skaisti, noderīgi tos sakartot un izbaudīt! Pielietojuma iespējas ir neaptveramas : gan kārumi ... (Read More)
From 3,00 €
"Kanēļa Kapučino" trauki
Ļoti "garšīgi" trauki! Katrs ēdiens būs grezns un unikāls! Izskatās brīnumaini arī dekorēšani. Liels šķīvis (diametrs 20,5 cm) 7 eur Mazs šķīvis (diametrs 13 cm) 4 eur Komplekts 10 eur (Drīz būs arī bļoda) ... (Read More)
From 4,00 €
"Sirsnīgie" trauciņi
Keramikas trauciņi sirds formā - īsts rokudarbs! Var lietot kā svečturi, dekoru, trauciņu rotām, našķiem u.c. Gaumīgie, skaistie un veidotie ar mīlestību : Maz ... (Read More)
From 4,00 €
Keramikas deserta "Liliju" komplekts
Vai tā būs gardā kūka ar mērcīti (atsevišķajā trauciņā), vai mīļākais deserts pie tējas (ar trauciņutējas maisiņam), vai arī garšīgā, veselīga putra ar riekstiem, sēklām, odziņām vai ievarījumu (ko var iebert no tā paša maza trauciņa)..  ... (Read More)
From 5,00 €
UHU Pūces
 Dažādas pūces dažādiem noskaņojumiem!    Īsts roku darbs! Unikālā ideja, kas apvieno sevī  šūšanu, keramikas mākslu un tamborēšanu. Tikai labākie izejmateriāli : satīns (augstākas kvalitātes 100% kokvilna); k ... (Read More)
From 5,00 €
Brokastu keramikas trauki
Gaiši zili brīnumi no paša rīta! Skaisti un sirsnīgi trauki veselīgam un garšīgam brokastim : Bļodiņa (diametrs 13,5 cm, augstums 4 cm) 6 eur Šķīvis (diametrs 18 cm) 7 eur Komplekts (bļodiņa + šķīvis) 12 eur ... (Read More)
From 6,00 €
"Om" kaklarotas
Keramikas rotas ar kokvilnas vaskotu striķīti. Īsts roku darbs, kas veidots ar mīlestību un labām domām. ... (Read More)
7,00 €
"Tumšas šokolādes" keramikas šķīvis
Ikdienai un svētkiem!  Ēdieniem (uzkodas, pamatēdieni, deserti) un dekorēšanai (sveces, ziedu kompozīcijas, dekori)!  Brīnišķīgie šķīvji (diametrs 17,5 cm) ... (Read More)
7,00 €
Mežģīņu "Pērļu" keramikas bļodas
Skaistās un praktiskās bļodas. Īsts roku darbs,  burvīgie mežģīņu raksti un unikālā pērļu gazūra. Lai ēdiens garšotu vēl labāk - vai tā būs zupiņa, vai putra, vai cepumi ar konfektēm..  Diametrs ~17cm, augsums ~ 5,5cm ... (Read More)
7,00 €
Šķīvis “Sole Mio”
Brīnumains šķīvis! Roku darbs! Viens no "Sole Mio" ("Mana Saule") kolekcijas elementiem. Īsta starojoša Saule jūsu mājās - siltuma, labestības un veiksmes āvots! Gan ikdienas lietošanai, gan dekorēšanai. Lai katram būtu Sava Saule (" ... (Read More)
8,00 €
"Ķiploku" trauki
Slavenie LeMade ķiploku trauki - īstie palīgi cīņā ar vīrusiem (īpaši augstajā laikā) un skumjo saimniecību.:)  Katrā šķivju centrā izveidots speciāls laukumiņš-rīve (gan ķipokiem, gan citiem augļiem/dārzeņiem, ko jāsasmalcina). Ja p ... (Read More)
From 10,00 €
Sniega mežģīņu šķīvji
Vienkārši brīnišķīgi keramikas šķivji (baltais māls)! Gan praktiskai lietošanai, gan kā dekors.  Liels šķīvis (diametrs 16 cm) 12 eur Mazs šķīvis (diametrs 13 cm) 10 eur Komplekts 20 eur Un skaists iepakojums arī jūs iepre ... (Read More)
From 10,00 €
Kanvas - JHP Grafikas foto-reprodukcijas
  Darbu izmērs 21 x 29,7 cm. Darbu bildes atbilst nosaukumu sarakstam.   Zīlonis, Kājas, Mamma, Pasternaks, Grūtniecība, ... (Read More)
20,00 €
Svētku keramikas plate
Grezna plate vienīgā ekzemplārā! Un Ziemassvētku mandarīni izskatīsies īpaši svinīgi un garšīgi! :) Diametrs 21 cm, augstums 4 cm. ... (Read More)
24,00 €

 

Ar pilnu asortimentu Jūs varēsiet iepazistināties mūsu LeMade.lv darbnīcā

(Rīgā, Struktoru ielā 14A - 415, mob. 28399030), jo tieši šeit ir iespēja visu sīkāk apskatīt,

 paņemt rokās un sajust tas siltumu!