keramikas nodarbības pieaugušajiem

Patstavīgas keramikas nodarbības pieaugušajiem

Esam priecīgi paziņot, ka dekoratīvi - lietišķās mākslas radošā darbnīca LeMade.lv tagad organizē patstavīgas keramikas nodarbības pieaugušajiem! Bez priekšzināšanām, bez stresa - tikai iedvesmojošs radošums!

Baudīsim veidošanu no māla katru pirmdienu 18:30 - 20:00 Struktoru ielā 14A - 415, Rīgā,
(ir iespēja apmeklēt arī rīta un dienas grupas - dodiet ziņu, ja tas Jūs interesē).
Dalības maksa ir 15 eur.
Cenā ir iekļauts viss nepieciešams Jūsu radošām procesam : gan māls, gan instrumenti, gan darbu apdedzināšana, gan glazūras.. gan arī tēja/ kafija patīkamā iedvesmojošā atmosfērā.

Dalībnieku skaits ir ierobežots - tāpēc pieteikšanās uz nodarbībām ir OBLIGĀTA!
(pa tālr. 28399030, vai arī šeit -> )

0 Comments

Pieteikums keramikas nodarbībām

Please enter the code:

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.

Neiedomājami brīnišķīga iespēja ir  darbošanās  ar mālu, ļaujot  savai fantāzijai brīvu  lidojumu,  uzticoties tikai sev un savām rokām.

Lai katrs varētu  iepazīt  sevi  tuvāk, risināt savas dažāda veida   samilzušās   problēmas,  atslābināties,  pārbaudīt savas spējas, atklāt savu radošo potenciālu, un vienkārši būt  ,,šeit un tagad''  bez  liekas  steigas,  satraukuma un ikdienas rutīnas.

 

Māksla  ir  savas  iekšējās pasaules pareiza korekcija un harmonizēšana.  Dabā  ir  unikāls  materiāls  – māls, kas ļauj nodibināt dialogu ar savu iekšējo ,,Es''.  Tas  neprasa savu   rīcību   analīzi,   piedošanu   sev    un   citiem   par uzkrātajiem    aizvainojumiem    un   par   citiem   saviem sastrādātajiem ,,darbiņiem'',  bet ļauj būt tādam, kāds esi.

 

Kāpēc gan  to neizmantot?

 

Ir  neiespējami  darboties  ar  mālu,  neatdodot  tam savu roku  siltumu.  Māls  ar  savu  plastiskumu,  cilvēkam  pat neapjaušot, liek dalīties ar mīlestību un maigumu. 

Galvenā   māla  burvība  ir  tajā,  ka māls ir kā mīlestības vadītājs pašam pret sevi.  Nemanot  tas atver durtiņas uz katra   silto,   bērnišķīgo   iekšējo   pasauli   piepildītu   ar 

mīlestību un labsajūtu. 

 

Maigi  un  saudzīgi  māls  iekļūst  pašā  dvēseles   būtībā, ļaujot   cilvēkam   ieraudzīt  sevi,  pieņemt  un  iemīlēt  no jauna.  Tas  ir  kā satikties ar bērnu sevī no jauna un  to ir vērts izmēģināt un izjust.