Keramika

Neticams radīšanas brīnums ir noslēpts jau pašā materiālā - vai tas būtu māls, vai akmens masa, vai arī kas cits, kā arī īpašs siltums un mīlestība dzīvo izveidotajos no tā darbos.


Siltas rokas pieskariens atdzīvina bezveidīgo masu un pārvērš to par kaut ko patiešām dzīvo, īpašu, unikālo, nepārspējamo! Īsta laime to sajūst.

 

Katrs keramikas rokdarbs ir radīts ar mīlestību un gaišām domām.

Un turot tos rokās, var sajust tas personību un dzīvu enerģiju.

šobrīd ir pieejams:

Lielāks asortimenta piedāvājums mūsu darbnīcas veikaliņā

(Struktoru 14A - 415, Rīgā)

 

Keramikas trauciņi
Mazo trauciņu nevar būt par daudz, jo visa mūsu dzīve sastāv no sīkumiem (tik patīkamajiem un vajadzīgiem :). LeMade.lv trauciņi palīdzēs jums skaisti, noderīgi tos sakartot un izbaudīt! Pielietojuma iespējas ir neaptveramas : gan kārumi ... (Read More)
From 3,00 €
"Kanēļa Kapučino" trauki
Ļoti "garšīgi" trauki! Katrs ēdiens būs grezns un unikāls! Izskatās brīnumaini arī dekorēšani. Liels šķīvis (diametrs 20,5 cm) 7 eur Mazs šķīvis (diametrs 13 cm) 4 eur Komplekts 10 eur (Drīz būs arī bļoda) ... (Read More)
From 4,00 €
"Sirsnīgie" trauciņi
Keramikas trauciņi sirds formā - īsts rokudarbs! Var lietot kā svečturi, dekoru, trauciņu rotām, našķiem u.c. Gaumīgie, skaistie un veidotie ar mīlestību : Maz ... (Read More)
From 4,00 €
Keramikas deserta "Liliju" komplekts
Vai tā būs gardā kūka ar mērcīti (atsevišķajā trauciņā), vai mīļākais deserts pie tējas (ar trauciņutējas maisiņam), vai arī garšīgā, veselīga putra ar riekstiem, sēklām, odziņām vai ievarījumu (ko var iebert no tā paša maza trauciņa)..  ... (Read More)
From 5,00 €
Brokastu keramikas trauki
Gaiši zili brīnumi no paša rīta! Skaisti un sirsnīgi trauki veselīgam un garšīgam brokastim : Bļodiņa (diametrs 13,5 cm, augstums 4 cm) 6 eur Šķīvis (diametrs 18 cm) 7 eur Komplekts (bļodiņa + šķīvis) 12 eur ... (Read More)
From 6,00 €
"Tumšas šokolādes" keramikas šķīvis
Ikdienai un svētkiem!  Ēdieniem (uzkodas, pamatēdieni, deserti) un dekorēšanai (sveces, ziedu kompozīcijas, dekori)!  Brīnišķīgie šķīvji (diametrs 17,5 cm) ... (Read More)
7,00 €
Mežģīņu "Pērļu" keramikas bļodas
Skaistās un praktiskās bļodas. Īsts roku darbs,  burvīgie mežģīņu raksti un unikālā pērļu gazūra. Lai ēdiens garšotu vēl labāk - vai tā būs zupiņa, vai putra, vai cepumi ar konfektēm..  Diametrs ~17cm, augsums ~ 5,5cm ... (Read More)
7,00 €
Šķīvis “Sole Mio”
Brīnumains šķīvis! Roku darbs! Viens no "Sole Mio" ("Mana Saule") kolekcijas elementiem. Īsta starojoša Saule jūsu mājās - siltuma, labestības un veiksmes āvots! Gan ikdienas lietošanai, gan dekorēšanai. Lai katram būtu Sava Saule (" ... (Read More)
8,00 €
"Ķiploku" trauki
Slavenie LeMade ķiploku trauki - īstie palīgi cīņā ar vīrusiem (īpaši augstajā laikā) un skumjo saimniecību.:)  Katrā šķivju centrā izveidots speciāls laukumiņš-rīve (gan ķipokiem, gan citiem augļiem/dārzeņiem, ko jāsasmalcina). Ja p ... (Read More)
From 10,00 €
Sniega mežģīņu šķīvji
Vienkārši brīnišķīgi keramikas šķivji (baltais māls)! Gan praktiskai lietošanai, gan kā dekors.  Liels šķīvis (diametrs 16 cm) 12 eur Mazs šķīvis (diametrs 13 cm) 10 eur Komplekts 20 eur Un skaists iepakojums arī jūs iepre ... (Read More)
From 10,00 €
Svētku keramikas plate
Grezna plate vienīgā ekzemplārā! Un Ziemassvētku mandarīni izskatīsies īpaši svinīgi un garšīgi! :) Diametrs 21 cm, augstums 4 cm. ... (Read More)
24,00 €